top of page
Photo 21.11_edited.jpg

OTSEÜLEKANDED JA SALVESTUSED

Tänu teletöö kogemusele valmistan Sinu sündmusest nauditava ülekande nendele, kes ei saanud kohale tulla või kes soovivad kohapeal kogetut uuesti näha.

Olgu selleks siis konverents, pressikonverents, tunnustusõhtu vms.

Video jõuab vaatajateni näiteks Youtube või Facebooki kaudu. Loomulikult on võimalik otseülekande asemel valida ka videosalvestus.

Minu käest saab tellida kogu tehnilise lahenduse (video, heli, valgus, ekraanid jms).

Photo 21.11.2023, 10 51 23.jpg

TAGASISIDE

Tartu linnal on Martiniga väga hea koostöö nii erinevates videoprojektides kui ka otseülekannete tegemisel. Martin on alati väga professionaalne, kiire ja entusiastlik, ta ei lepi kunagi igava või pooliku lahendusega, vaid taotleb oma töös maksimumi. Ta mõtleb alati sisuliselt kaasa, kuidas saada parim võimalik tulemus.

Lilian Lukka - Tartu linna kommunikatsioonijuht

Kuigi Terviseameti ürituselt videoülekande korraldamine ja selle tarvis graafiliste lahenduste loomine oli tehtud üsna lühikese etteteatamisega, siis sujus koostöö ettevõttega COLOR MEDIA väga ladusalt. Ülekande teostaja Martin Mae tehnilised teadmised toetasid konkreetse ürituse planeerimist ja andsid head infot ka tuleviku tegevuste planeerimiseks. Nii videoülekande kvaliteet, heli edastamine veebi kui ka toimumiskohta tulnud telekanalitele tehniliste lahenduste pakkumine vastasid tellija ootustele.

Imre Kaas - Terviseameti kommunikatsioonijuht

Martin on olnud Rahvusarhiivile suurepärane koostööpartner. Tema pühendumus ja initsiatiivikus on toonud meie otseülekannetesse täiesti uue kvaliteedi. Igas liigutuses on märgata tema pikaajalist kogemust videograafina. Soovitan soojalt!

Sven Lepa - Rahvusarhiivi kasutusosakonna asejuhataja

Adekvaatsed hinnad/hea hinna ja kvaliteedi suhe, väga professionaalne lähenemine, mõistlik ja ülesannete täitmine kõrgeimal tasemel ja entusiastlikult!

Lilia Grozovski - Eesti Teadusagentuuri programmi koordinaator

NÄITED SENISTEST TÖÖDEST:

Kogu ekraanil nähtav graafika on minu loodud. Lisaks valmistan ja esitan Sinu sündmusel ka lavagraafikat suurtele või väikestele ekraanidele! Vaata lähemalt siit!

KONTAKT

+37256665649

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
DSC00508_edited.jpg
bottom of page