top of page

Ettevõtte hing on videograaf Martin Mae.

Mees, kes on varajasest lapsepõlvest olnud seotud televisiooni ja raadioga. 

Aastast 1992 Eesti Raadios lastesaadete toimetuses alanud teekond viis 2006 aasta alguses Kanal 2, Reporteri toimetusse.

Alates aastast 2020 OÜ COLOR MEDIA juht.

FDSC_1075_edited_edited.jpg
387165112_812597737537718_5914327756570309649_n.jpg

Tänaseks tegutseme üle Eesti, pakkudes oma klientidele nii tehnilisi kui ka loomingulisi terviklahendusi sündmuste korraldamisel. 

Lisaks pakume:

TAGASISIDE MINU HEADELT PARTNERITELT

Urmas Klaas

URMAS KLAAS

Tartu linnapea

Martin on väga hea käekirjaga operaator. Enne võtet on tal korralik kodutöö tehtud ja seetõttu tabab ta alati loo tuuma, osates ühtmoodi hästi pöörata tähelepanu nii suurele pildile kui detailidele – viimased töötavad alati.

KARIN NOPPEL-KOKEROV

kinnisvaraportaali

City24 juht

Martin on koostöövalmis, tulvil häid ideid ja positiivset energiat. Martin on professionaalne - ja seda ülivõrdes.

Mairo Rääsk

MAIRO RÄÄSK

OÜ Blueray juht

Hindame väga Martini avatust erinevatele soovidele ja ideedele ning meeskonna võimekust see kõik väga heal tasemel ellu viia. Eriti meeldib meile põhjalikkus, võimekus märgata detaile ja vajadusel neisse süvenda, kuid mitte takerduda. Martin on koostööpartner, kes oskab oma vilumuse ettevõtte kasuks tööle panna.

Jaanika Niinepuu

JAANIKA NIINEPUU

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kommunikatsioonijuht

Kujutad ette, et tellid e-poest koogivormi, aga sinuni jõuab vorm, mille sees on juba valmis imemaitsev tort? Meie koostöö Martiniga on olnud just selline – esialgsed mõtted vormuvad millekski, mida ei osanud ettegi näha. Kõike seda toetab loovus, võime asju ette näha ja ülim põhjalikkus.

bottom of page