top of page
8.jpg

VIDEOTEENUSED

Minult saab tellida nii filmimise kui ka monteerimise. Näiteks sündmuste kokkuvõtted, intervjuud, õppevideod, pöördumised klientide poole, droonivideod jne.
Kasvav suund on täna ka pressimaterjalide tootmine. Näiteks kui teil on mõni sündmus või avalik üleskutse, tulen mina ja filmin selle üles ning saadan teile tagasi - televisioonile sobiva failina, mille saate pressiteatele lisada. 
Tean omast kogemusest, et uudistetoimetustel on aeg-ajalt ressurssi vähe, et igale poole jõuda, kuigi saates on ruumi piisavalt.

Videoteenused: Services

VIIMASED TÖÖD:

Videoteenused: Text
Videoteenused: Video Player
36.jpg

TAGASISIDE MINU HEADELT PARTNERITELT

Videoteenused: Clients
Urmas_Klaas_Riigikogu_valimised_2019.jpg

URMAS KLAAS

Tartu linnapea

Martin on väga hea käekirjaga operaator. Enne võtet on tal korralik kodutöö tehtud ja seetõttu tabab ta alati loo tuuma, osates ühtmoodi hästi pöörata tähelepanu nii suurele pildile kui detailidele – viimased töötavad alati.

Allalaaditud fail.jpeg

kinnisvaraportaali

City24 juht

Martin on koostöövalmis, tulvil häid ideid ja positiivset energiat. Martin on professionaalne - ja seda ülivõrdes.

ice_screenshot_20210824-234702.png

MAIRO RÄÄSK

OÜ Blueray juht

Hindame väga Martini avatust erinevatele soovidele ja ideedele ning meeskonna võimekust see kõik väga heal tasemel ellu viia. Eriti meeldib meile põhjalikkus, võimekus märgata detaile ja vajadusel neisse süvenda, kuid mitte takerduda. Martin on koostööpartner, kes oskab oma vilumuse ettevõtte kasuks tööle panna.

Jaanika Niinepuu 5.jpg

JAANIKA NIINEPUU

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kommunikatsioonijuht

Kujutad ette, et tellid e-poest koogivormi, aga sinuni jõuab vorm, mille sees on juba valmis imemaitsev tort? Meie koostöö Martiniga on olnud just selline – esialgsed mõtted vormuvad millekski, mida ei osanud ettegi näha. Kõike seda toetab loovus, võime asju ette näha ja ülim põhjalikkus.

VARASEMAD TÖÖD:

Videoteenused: Text